за нас

Моќен и цел-ориентирана

Кингдао Hongda Метал Формирање Машини копродукции, Ltd е професионална производител на фалсификување на печат, кој се наоѓа во Кингдао Jiaozhou, Кина. Тоа е само половина час од фабриката на аеродромот во Кингдао и Qianwan океан пристаниште, за транспорт е многу лесен. Нашата фабрика ситуира околу 160.000 квадратни метри, површина на подот е 60.000 квадратни метри, има повеќе од 260 комплети на големи и средни опрема.

Ако ви треба индустриски решение ... Ние сме достапни за вас

Ние обезбеди иновативни решенија за одржлив напредок. Нашиот професионален тим работи на тоа да се зголеми ефикасноста на продуктивноста и трошоците на пазарот

Контактирајте не

WhatsApp Online Chat !