Сите светла! "Во 2017 година, првите десет настани во фалсификување индустрија" излегува свежо

По повеќе од еден месец на регрутирани, гласање и пребројување на гласовите, на "Топ десет настани во индустријата фалсификување во 2017 година" е конечно излегува! Од компанијата го освои првите три со "Октомври, Кингдао Hongda компанија ЕП-4000 електрични завртка притиснете за масовно производство", што беше препорачано од страна на повеќе од 10.000 читатели и нетизени.

На 13 октомври 2017 година, ЕП-4000 електрични завртка притиснете развиена од Кингдао Hongda компанијата во 2016 година заврши пратки, означени на компанијата Hongda за масовно производство на овој тип на производи се само еден во домашната индустрија. Досега, на домашниот пазар учеството на ЕП-4000 електрични завртка печатот е изнесува 80%. Реализирани за заштеда на енергија и зелени фалсификување.

Особениот придонес на претседателот на Кингдао Hongda Метал Формирање Машини копродукции, Ltd е призната од страна на фалсификување индустрија и биле доделени како извонредна личност на фалсификување индустрија во 2017 година.

20180119101335_65112


Време на мислењето: Мај-18-2018

WhatsApp Online Chat !