На 22-ри Меѓународен Ковање конгрес 2017

22 фалсификување конференција беше успешно се одржа во Хангжу, како и претставници на здруженијата на различни земји и региони attended.The одлични експерти и бизнис операторите на фалсификување индустрија комуницирала со едни со други да се бараат заеднички development.Qingdao Hongda метал фалсификување машини копродукции, Рибар направи важен говор на состанокот.

20170929093023_61429

20170929093120_78054


Време на мислењето: Мај-18-2018

WhatsApp Online Chat !