Rreth nesh

Fuqishme dhe GOAL-oriented

Qingdao Hongda Metal formimin e Makinerisë Co, Ltd, është një prodhues profesional të shtypit falsifikim, i cili ndodhet në Jiaozhou Qingdao, Kinë. Kjo është vetëm gjysma mënyrë një orë nga fabrika në aeroportin Qingdao dhe portin Qianwan oqean, transporti është shumë i përshtatshëm. Fabrika jonë situates rreth 160.000 metra katrorë, hapësirë ​​kat është 60.000 metra katrorë, ka më shumë se 260 grupe të pajisjeve të mëdha dhe të mesme.

Nëse keni nevojë për zgjidhje industriale ... Ne jemi në dispozicion për ty

Ne ofrojmë zgjidhje të reja për përparim të qëndrueshëm. Ekipi ynë profesional punon për të rritur produktivitetin dhe kosto efektivitetit në treg

Na kontaktoni

WhatsApp Online Chat !