Rreth nesh

Qingdao Hongda Metal formimin e Makinerisë Co, Ltd, është një prodhues profesional të shtypit falsifikim, i cili ndodhet në Jiaozhou Qingdao, Kinë. Kjo është vetëm gjysma mënyrë një orë nga fabrika në aeroportin Qingdao dhe portin Qianwan oqean, transporti është shumë i përshtatshëm. Fabrika jonë situates rreth 160.000 metra katrorë, hapësirë ​​kat është 60.000 metra katrorë, ka më shumë se 260 grupe të pajisjeve të mëdha dhe të mesme. Kapaciteti heqjen është 200tons, dhe ne mund të mblidhen seri makinë shtypi me fuqi nominale prej 160 ton në 8000 ton. Besnikëria, deploitation, risi dhe shërbim të mirë është parimi ynë themelor menaxhimin. Nga fillimi, kompania është e angazhuar për të zhvilluar hap pas përmirësimit të cilësisë dhe risi, fabrika jonë është në rritje pas hapi. Tani ne kemi 600 të punësuar, 60 inxhinierë, 9 inxhinierë të lartë. Stafi i kualifikuar që punojnë të siguruar të gjithë procesin duke ndjekur rregullat e ISO9001 Menaxho System.Now vjetore shuma e shitjes të USD45,000,000.00 në vit, ne kemi qenë anëtar i artë i Kinë Metal formimin Shoqatës, dhe ne gjithashtu fitoi vlerësim të lartë nga lokale qeveria dhe konsumatorët.

2014070308WhatsApp Online Chat !