seri EP elektrike vidhos shtyp Hot Forging - China Qingdao Hongda Metal Forming

seri EP elektrike vidhos shtyp Hot Forging


 • Min.urdhër Sasia: 1 Komplet
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: QINGDAO
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim i produktit

  PE seri CNC (kompjuter kontrollit numerik)  shtyp elektrike vidhos  është një lloj automatike, energying kursimit të lartë dhe të mbrojtjes së mjedisit pajisjeve fallsifikimit me përshtatshmëri të lartë teknike. Ajo mund të përdoret edhe në Hot falsifikim dhe fallsifikimit të saktë dhe zvogëlimin. Aplikuar në prssing inox çeliku Double Bottom tenxhere dhe fallsifikimit të saktë e fleta aliazh titani dhe fleta e tjera. patentë 

  No .: ZL 200.720.024.996,5 
  The machine has following advantages: 

  Struture 1.Simple, rrip të shkurtër zinxhir transmissoin, maintence më pak të shpeshta, operacion i lehtë. 
  2. motor BLDC, fillimi i menjëhershëm dhe ndaluar çastit. Motori rrotullohen kur shtypi është falsifikim workpiece, dhe do të ndalet rradhës menjëherë pas efikasitet të lartë forging.It së. 
  3.Low zhurmën e motorit kryesor.
  4. majtë dhe të djathtë dritare të punës, convient për transferimin e workpieces. 
  5. saktësi të lartë e orientatation RAM, pastrimin mini e shirita udhëzues, aftësi të fortë për anti lakim, të përshtatshme për të shumëfishtë-vdesin falsifikim. 6. intellectualized zbulimin sistem
  7. para-caktuar defekt forcë pikërisht, të rregulluar energjinë dhe forcën defekt sipas të requiments e veglave, të zgjasin jetën e punës e bukur. 
  8. Sistemi i mbrojtjes photoelectricity për të mbrojtur makinën.

  parametrat kryesore njësi EP-400 PE-630 EP-1000 PE-1600 PE-2500
  forca nominale KN 4000 6300 10000 16000 25000
  forca të vazhdueshëm KN 6300 10000 16000 25000 40000
  forca të ftohtë KN 8000 12500 20000 32000 50000
  energji KJ 40 60 120 240 500
  Ram goditje mm 420 500 550 650 700
  Max defekt shpejtësi Znj 0.7 0.7 0.65 0.65 0.65
  Times RAM pash min-1 25 20 16 12 11
  lartësia Die   mm 480 600 700 800 920
  madhësia e para / mbrapa mm 760 920 1000 1250 1250
  ram poshtë majtas Djathtas mm 600 690 800 930 930
  Dimention e para / mbrapa mm 820 920 1000 1250 1400
  Tabela forcuar majtas Djathtas mm 730 800 900 1000 1400
    lartësi mm 120 180 180 200 上 180 / 下 240
  Distanca në mes rrip udhëzues mm 640 707 810 940 1250
  forca nxjerrje KN 50 100 100 600 600
  nxjerrje goditje mm 100 100 100 150 150
    para / mbrapa mm 2785 2200 2300 3240 4800
  Dimention përgjithshëm majtas Djathtas mm 1760 2400 2500 3695 4800
    lartësi mm 4547 6000 6600 7055 8350
  fuqia kryesore motorike KW 55 75 110 2 × 110 2 x 160
  peshë kg 24000 45000 75000 120000 260000
  Lartësi mbi tokë mm 4327 5780 6200 6080 7200

 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   
   WhatsApp Online Chat !