J54 seri cookware shtypit - China Qingdao Hongda Metal Forming

J54 seri cookware shtyp


 • Min.urdhër Sasia: 1 Komplet
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: QINGDAO
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim i produktit

  J54 seri cookware shtyp është përdorur për të bërë çelik Double Bottom cookware. Kjo është një pajisje saktësi të lartë shtypur. Kjo makinë ka përparësitë e mëposhtme: 1. tërë frenave goditje 2. sistemit të mbrojtjes photoelectricity. 3. kursimit të energjisë dhe lëndëve 4. efikasitet të lartë 5. thjeshtë dhe strukturë të qëndrueshme 6. madh i energjisë 7. jetë të gjatë pune

  parametrat kryesore njësi J54- 630C J54- 1000C J54- 1600C J54- 1600D J54- 2500 J54- 3150 J54- 4000
  forca nominale KN 6300 10000 16000 16000 25000 31500 40000
  forca maksimale KJ 10000 16000 25000 25000 40000 50000 60000
  Stroke RAM mm 600 700 700 700 800 800 900
  Kohët e pash min-1 11 10 10 10 9 9 9
  lartësia minimale mbyllur mm 650 700 750 750 980 1100 1120
  Lartësia e forcuar mm 180 200 200 200 280 300 300
  Dimention e para / mbrapa mm 920 1200 1250 1250 1560 2000 2000
  Tabela e punës majtas Djathtas mm 820 1000 1100 1100 1200 1300 1300
    para / mbrapa mm 4320 5355 4500 4500 6797 5400 5600
  madhësia e përgjithshme majtas Djathtas mm 4694 4900 5742 5742 5727 7400 7561
    lartësi mm 6060 7290 8090 8090 9410 10185 10385
  fuqia kryesore motorike KW 55 90 132 132 2X110 2x160 2X185
  peshë kg 45000 83000 112000 112000 222000 320000

 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

  
  WhatsApp Online Chat !