J69 seri compund shtyp i fortë - China Qingdao Hongda Metal Forming

J69 seri compund i fortë për shtyp


 • Min.urdhër Sasia: 1 Komplet
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: QINGDAO
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim i produktit

  J69 seri compund fërkimi tulla shtypi është pajisje të veçantë për të bërë tulla magnezi karbonit, tulla të lartë alumini, i hollë me tulla refraktare. Kjo makinë mund të kuptojnë para-compression, vakum dhe formimin. Kjo makinë miraton kontrollit programueshëm dhe të sistemit të plotë hidraulike operacion, mund të lloj goditje, është një pajisje ideal tullave.

  parametrat kryesore njësi J69-630 J69-1000 J69-1250 J69-1600
  forca nominale KN 6300 10000 12500 16000
  forca maksimale KN 12600 20000 25000 32000
  Ram goditje mm 550 700 700 700
  Kohët e pash min-1 13 11 10 9
  lartësia Die mm 1030 1080 1200 1200
  Lartësia e forcuar mm 100 200 200 220
  Metoda Lifting KN 2000 2000 2500 3200
  Lifting goditje mm 800 800 800 800
  Dimention e Majtas Djathtas mm 1200 1200 1350 1800
  ram Para / mbrapa mm 920 920 940 1200
  Dimention e Majtas Djathtas mm 1450 1450 2080 2380
  Tabela e punës Para / mbrapa mm 1250 1250 1350 1600
  i përgjithshëm  gjatësi  mm 6000 6000 6500 10600
  Dimention gjerësi  mm 4700 5770 8225 7300
    lartësi mm 8770 9730 7855 10500
  fuqia kryesore motorike KW 75 90 110 132
  peshë kg 95000 121000 172000 225000

 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !