J93 seri shtyp i fortë - China Qingdao Hongda Metal Forming

J93 seri shtyp i fortë


 • Min.urdhër Sasia: 1 Komplet
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: QINGDAO
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim i produktit

  J93 Series tulla fërkimit zjarri shtyp është projektuar për të përmbushur kërkesat e materialeve zjarrduruese ngutshme. Miratimi i frenim të plotë-stroke, fërkime mbingarkesat siguri, si dhe teknologji të tjera të përparuara. Kjo makinë zotëron avantazhet e strukturë të thjeshtë, fuqi të madhe goditëse, numrin e lartë të strokes, funksionimin e besueshme dhe përdorimin e përshtatshëm dhe të mirëmbajtjes.

  parametrat kryesore njësi J93-300 J93-400 J93-630B J93-630D J93-1000C J93-1600C J93-2500C
  forca nominale KN 3000 4000 6300 6300 10000 16000 25000
  forca maksimale KN 6000 8000 12500 12500 20000 32000 50000
  Ram goditje mm 400 500 600 600 700 700 800
  Kohët e pash min-1 15 20 13 13 10 10 9
  lartësia Die mm 300 400 470 470 500 550 700
  Lartësia e forcuar mm   120 180 180 200 200 280
  Metoda Lifting KN (Ngurtë) (Ngurtë) (Ngurtë) (Ngurtë) (Ngurtë) (Ngurtë) (Ngurtë)
  Lifting goditje mm 300 350 350 350 500 500 400
  Dimention e Majtas Djathtas mm 520 635 760 760 1190 1000 1900
  ram Para / mbrapa mm 485 635 700 700 800 900 1060
  Dimention e Majtas Djathtas mm 650 820 920 920 1200 1250 2000
  Tabela e punës Para / mbrapa mm 570 730 820 820 1000 1100 1200
  i përgjithshëm  gjatësi  mm 1603 2100 4387 4387 5355 4500 5360
  Dimention gjerësi  mm 2581 2812 4694 4694 4900 5742 7000
    lartësi mm 4345 5155 6060 6060 7290 8090 9410
  fuqia kryesore motorike KW 22 37 55 55 90 132 2X110
  peshë kg 13920 23530 43500 43500 85000 112000

 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !