seri MP hot fallsifikimit Crank shtypit - China Qingdao Hongda Metal Forming

seri MP falsifikim të nxehtë maniak shtyp


 • Min.urdhër Sasia: 1 Komplet
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: QINGDAO
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim i produktit

  Me futjen e teknologjisë së përparuar në botë, kompania jonë zhvilluar MP Series  Hot Formëzimi Press . MP Series  Hot Formëzimi Press  është përdorur gjerësisht në fushat e: automobilave, traktorë, makineri me djegie të brendshme, anije, aviacionit, makineri minerale, makineri naftës, hardwares dhe tools.also përdorur në falsifikim dhe zvogëlimin e saktë të metaleve pjesa më e madhe me ngjyra dhe me ngjyra .
  This series machine has following advantages:

  1.High saktësi
  shfrytëzimi 2.High e materialit
  efikasitetit 3.High
  4.automatic operacionit
  zhurma 5.low dhe dridhje të lehta

  kryesore teknike
  Parametrat
  njësi MP-
  630
  MP-
  1000
  MP-
  1600
  MP-
  2000
  MP-
  2500
  MP-
  3150
  MP-
  4000
  MP-
  5000
  MP-
  6300
  forca nominale   MN 6.30 10 16 20 25 31.5 40 50 63
  Ram goditje   mm 220 250 280 300 320 340 360 400 450
  Kohët e pash  min-1 110 100 90 85 80 60 55 45 50
  Maximum mbyllur 
  lartësi
  mm 630 700 875 950 1000 1050 1110 1468 1615
  rregullim lartësi  mm 11 14 18 20 22.5 25 28 32 35
  Dimention
  e
  Majtas Djathtas mm 690 850 1050 1210 1300 1400 1500 1570 1840
  duke punuar
  tavolinë
  Para / mbrapa mm 920 1120 1400 1530 1700 1860 2050 2250 2350
  Dimention e Majtas Djathtas mm 670 820 1030 1180 1260 1360 1460 1550 1820
  ram Para / mbrapa mm 965 936 1140 1260 1380 1540 1710 1875 1925
  shtypës Upper lloj   Mechanicall
    forcë  KN 32 50 80 100 125 160 200 250 300
    goditje  mm 24 30 37 40 44 48 52 60 60
  shtypës të ulët lloj   mekanik 液压 hidraulike 液压
    forcë  KN 95 150 240 300 375 475 600 650 700
    goditje  mm 24 30 37 40 44 48 50/200 0 ~ 150 0 ~ 150
    pushtet KW 55 75 95 132 160 190 250 320 355
  motor kryesor shpejtësia Rotate rpm 1000 1000 1000 1000 1000 1500 1500 1500 1000
    tension  V 380 380 380 380 380 380 380 380 380
  i përgjithshëm  gjatësi  mm 3425 3500 3820 4469 4500 4100 4550 5000 5650
  Dimention gjerësi  mm 2825 4800 5080 5130 5250 5307 6350 6850 7525
    lartësi mm 4715 6000 6571 7326 7850 8415 10000 10600 10800
  Lartësi mbi tokë   mm 3800 5300 6120 6471 6850 7340 7800 8400 8500

 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   
   WhatsApp Online Chat !