2017 China Metal International formimin ekspozitë

formimin Ekspozita 2017 China metalike ndërkombëtar hapet në Shanghai më 19 shtator, me gati 300 falsifikim profesionale, vulosje dhe ekspozuesit industrisë fletë metalike nga e gjithë kompania world.Qingdao Hongda fitoi çmimin më të mirë partner. Gjatë ekspozitës, klientët e rinj dhe të vjetër erdhi për të vizituar, një rrjedhë e vazhdueshme të zënë.

20170929103612_28967

20170929103722_18204


Ora Post: Maj-18-2018

WhatsApp Online Chat !