Te gjitha dritat! "Në vitin 2017, dhjetë ngjarje të lartë në industrinë e fallsifikimit" po del fllad

Pas më shumë se një muaj të nxisni, votimit dhe numërimit, "Top dhjetë ngjarje në industrinë falsifikim në vitin 2017" është në fund vijnë nga! Nga kompania fitoi tre të lartë me "Tetor, Qingdao kompanisë Hongda PE-4000 shtypin elektrike vidhos për prodhimin në masë", e cila ishte rekomanduar nga më shumë se 10.000 lexues dhe netizens.

Më 13 tetor, 2017, shtypi elektrike vidhos PE-4000 zhvilluar nga kompania Qingdao Hongda në vitin 2016 përfundoi dërgesave, shënoi kompanisë Hongda për prodhimin në masë të këtij lloji të produkteve të bëhet i vetmi në industrinë vendase. Deri më tani, pjesa e brendshme e tregut të PE-4000 shtypi elektrike vidë ka qenë llogariten për 80%. kursimit të realizuar të energjisë dhe fallsifikimit të gjelbër.

Kontributi i shquar i kryetarit të Qingdao Hongda Metal formimin Machinery Co, Ltd, është njohur nga industria fallsifikimit dhe i është dhënë si personi të shquar të industrisë falsifikim në vitin 2017.

20180119101335_65112


Ora Post: Maj-18-2018

WhatsApp Online Chat !