mbledhje PE-1000 Electric vidë Press dhe komisioneve është përfunduar në Indi

Fabrika jonë ka eksportuar njeri prej tyre nuk. PE-1000 shtypi elektrike vidhos për Kalyani Technoforge Ltd në vitin 2016, e cila është një flamurtare e Bharat Forge Group në Indi, mbledhje shtypi dhe komisioneve ka përfunduar me sukses në korrik, 2017.

Konsumatori lëshuar letër të veçantë vlerësimin, shumë të vlerësuar aftësitë e shkëlqyera dhe të vështirë qëndrimin e punëtorëve tanë të punës.
20170801075000_2441420170801075018_84487

Ora Post: Maj-18-2018

WhatsApp Online Chat !