Kongresi i 22 ndërkombëtar Forging 2017

I 22-falsifikim konferencë u mbajt me sukses në Hangzhou, dhe përfaqësuesit e shoqatave të vendeve të ndryshme dhe rajone attended.The ekspertë të shkëlqyer dhe operatorëve të biznesit të industrisë së fallsifikimit komunikuar me njëri-tjetrin për të kërkuar të zakonshme development.Qingdao Hongda metaleve të fallsifikimit Machinery Co, Ltd. bëri një fjalim të rëndësishëm në takim.

20170929093023_61429

20170929093120_78054


Ora Post: Maj-18-2018

WhatsApp Online Chat !