epërsi

Më 18 prill 2014, kompania ka shënuar sukses në qendër të detit blu Qingdao kapitalit tregtare, me kodin e kapitalit 800009, e cila u hap një kapitull të ri të development.Since të kompanisë kompani të listuara punën përgatitore, ka qenë i rreptë me çdo punë duhet të të standardizuar, procesi në përputhje të plotë me ISO9001 sistemit të menaxhimit të cilësisë certifikimit, menaxhimin e seminarit, menaxhimin e vend ka një shumë të ngritjes.

Kapaciteti prodhimit të pajisjeve të seminarit është shumë advanced.From 2009 deri në vitin 2013, kompania ka blerë disa lathe.TK6920 detyrë e madhe dhe e rëndë dhe TK6926 janë dy të mëdha CNC mërzitshëm dhe mulliri makina, me 140 ton e madhe tabelës CNC rrotullues në Kinë. XKA2840 * 160 madh nc rreze dinamike mërzitshëm dhe frezë është më i madhi në krahinë.Arrestimi 6.3-metra rëndë CNC dhe 2 të rëndë lathes horizontale * 12 milion CNC me një ngarkesë të 120T kanë përmirësuar në masë të madhe kapacitetin e përpunimit e të Kompania dhe siguruar saktësinë e përpunimit të produkteve.

Në janar të vitit 2014, kompania me sukses nënshkroi tipit J53-12500 vidhos fërkime shtyp marrëveshje e brendshme e parë bashkëpunimi me kompaninë NanjingForging, për të mbushur bosh në familje, shënon pajisjet e kompanisë forcën prodhuese në një level.The j53-16000t fërkimit vidë shtypin e re ka qenë projektuar dhe të gatshëm për të vënë në production.The shtyp elektrike vidë manufctured nga kompania jonë mund të arrijë kursyer më shumë se 48.5% krahasuar me të njëjtën specifikimet e dyfishtë disk testimit fërkime për shtyp nga shkritore Kombëtare dhe makineri Metalforming mbikëqyrjen e cilësisë dhe qendra inspektimit. energjinë, dhe forca goditje është e madhe, precision formuar është high.EP160T të 2500T shtypit elektrike vidhos ka qenë prodhuar në masë. EP4000T elektrike vidhos shtypi është zhvilluar dhe tani është në production.The deputet seri të nxehtë falsifikim fiksime shtypit referohet teknologji të përparuar dhe të pjekur të prodhimit të shteteve të huaja, e cila ka avantazhet e punën e qëndrueshme dhe anti-paragjykim load.Among ta, 1600T dhe 2500T hot fallsifikimit fiksime shtyp eksportuar në Brazil ka qenë përdorur stablyfor katër vjet dhe fitoi vlerësime të larta nga customers.The 6300T dhe 8000T nxehtë falsifikim fiksime shtypit janë në production.In tepër, shtypni elektrike vidhos dhe e nxehtë fallsifikimit fiksime për shtyp janë dhënë një numër të i patenta kombëtare shpikje. 

Në vitin 2013, kompania ka shtuar 120 milionë juan e investimeve të reja dhe 50 mu e tokës së re për të ndërtuar më shumë se 20.000 metra katror të përfundimit të rënda workshop.The e seminarit të ri do të takohet më mirë kuvendit dhe komisioneve të shtypit të madhe, e cila do të vë themeli për zhvillimin e ardhshëm të qëndrueshëm të shoqërisë.

20140707101809_54667


WhatsApp Online Chat !